نگاه کلی

0.0
(از 0 رای)
دسترسی
0.0
فروشگاه ها
0.0
غذاخوری ها
0.0
امکانات
0.0

0

کسب و کار

0

کالا و خدمات

درباره

به دلیل محدودیت‌هایی که یونسکو برای بافت تاریخی شهر بم تعریف کرده است و طبق آن‏ ارتفاع ساختمان‌ها نمی‌تواند بیشتر از یک طبقه باشد، در نتیجه مجتمع اطلس سنتر بم در همین تعداد طبقات با کاربری تجاری ساخته شده است تا از حدود تعاریف سازمان بین‌المللی میراث جهانی خارج نشود و موقعیت تاریخی شهر بم حفظ شود. این مجتمع تنها یک تجربه جدید نیست، بلکه مرکز تجاری شیک و مدرنی است که از بهترین امکانات و تجهیزات برخوردار است و با عرضه طیف وسیعی از خدمات و کالاهای گوناگون از بالاترین استانداردهای مراکز تجاری مطرح برخوردار است.

این مجتمع حدود ۴۴۰ واحد تجاری دارد و به‌لحاظ مکانی در موقعیت بسیار مناسبی واقع شده است؛ چراکه مرکز تجاری شهر بم، دو بر میدان مهم شهر را احاطه کرده است. در نتیجه یک بر طولانی دارد، به همراه یک راه عبوری از خیابان پاسداران که خروجی پارکینگ مجتمع در آن واقع شده است و یک راه عبوری برای ورودی پارکینگ از میدان امام خمینی. وجود ورودی و خروجی مجزا در این مجتمع تجاری بزرگ‏، به این دلیل است که مجتمع به‌لحاظ ترافیکی محدوده شهر را تحت تأثیر قرار ندهد. زمین اولیه این پروژه ابتدا چندین پلاک از بافت‌ فرسوده بوده که به شهرداری بم تعلق داشته است و پس از تملیک پلاک‌های دیگر، پروژه به مساحت لازم رسید.

مراجعه‌کنندگان به این مجتمع در آغاز نمایی می‌بینند کاملاً مطابق با ویژگی‌های شهر و هنگامی‌که وارد ساختمان می‌شوند، با فضایی کاملاً مدرن و جذاب مواجه می‌شوند. این هماهنگی حاصل بررسی‌ها و مطالعات دقیق کارشناسان معماری مجتمع اطلس سنتر بم بوده است که بی‌تردید بهترین نتیجه را به دست خواهد داد.

دیدگاه ها

مراکز خرید مشابه