نگاه کلی

4.8
(از 5 رای)
دسترسی
4.6
فروشگاه ها
5.0
غذاخوری ها
4.8
امکانات
4.6

0

کسب و کار

0

کالا و خدمات

درباره

بازار چارسو یکی از زیبا ترین فضاهای شهری تهران به شمار می آید. این مجموعه  در زمینی به مساحت 5574 مترمربع و با 67150 مترمربع زیربنا، واقع در خیابان حافظ و جمهوری قرار دارد . به عنوان یکی از حیاتی ترین شریان های اصلی مرکز شهر، به حساب می آید.  این مجتمع دارای 330 واحد تجاری، 2500 متر انباری تجاری می باشد. همچنین، پارکینگ این مجموعه با با ظرفيت 1000 اتومبيل، يكي از مهم ترین معضلات مراجعه به مرکز شهر را آسان کرده است.

طبقه پنجم به واحدهای آماده سازی غذاهای متنوع ایرانی و بین المللی اختصاص دارد. وجود فودکورت نه تنها باعث جذب مخاطبین بلکه موجب عدم نیاز به خروج مراجعین برای صرف غذا می باشد که این امر در رونق کسب و کار مجموعه تاثیرگذار خواهد بود. دسترسی به تراس اختصاصی در همین طبقه با دید به شهر تهران از امکانات این طبقه به شمار می رود.

طبقه ششم زمینه ای را برای برپایی فعالت های فرهنگی امکان پذیر کرده است. برای مثال سالن انتظار سینما و تئاتر، دید و بازدید هنرمندان، استراحت رهگذران خیابان و آشنایی با وقایع روزمره فرهنگی، نمایشگاه عکس، سخنرانی، سمینار، برگزاری جشنواره های داخلی و بین المللی، رونمایی از کتاب، اجرای زنده موسیقی توسط نوازندگان خیابانی و مواردی از این قبیل که با مرور زمان به تعداد آن ها افزوده خواهد شد و در آخر مجموعه سینمایی با 5 سالن سینما که در طبقه هفتم واقع شده و میزبان جشنواره های داخلی و بین المللی است. همچنین یک لابی فرهنگی و سالن هایی برای گالری های نقاشی، عکس، نمایش فیلم کوتاه طراحی شده است.

 

دیدگاه ها (1)

1 دیدگاه
ایرانی
1396/4/20
دسترسی
فروشگاه ها
غذاخوری ها
امکانات
بهترین مکان برای خرید گوشی موبایل

اگر قصد خرید موبایل دارید حتما به این مرکز خرید سر بزنید. علاوه بر فروشگاه های مختلف موبایل و تبلت، سینما و رستوران های خوبی داره. این مرکز خرید دقیقا روبروی پاساژ علاالدینه.

مراکز خرید مشابه

آخرین اخبار و رویدادهای مراکز خرید تهران