نگاه کلی

0.0
(از 0 رای)
دسترسی
0.0
فروشگاه ها
0.0
غذاخوری ها
0.0
امکانات
0.0

0

کسب و کار

0

کالا و خدمات

درباره

این مجتمع تجاری تفریحی از جدیدترین مراکز خرید قشم می باشد که در دو فاز ۱ و ۲ ساخته شده و فازهای این مجتمع به وسیله پل هوایی به هم متصل می باشند. این مجتمع بزرگ شامل دو هزار واحد تجاری و اقامتی است. قرار گرفتن مجتمع تجاری «سیتی سنتر قشم» در کنار ساحل زیبای خلیج فارس و جزیره قشم و همینطور داشتن امکاناتی نظیر شهر بازی، رستوران و فست فود، سالن بولینگ و بیلیارد و سینمای چهار بعدی باعث شده که بازدیدکنندگان از این مرکز اوقات خوبی را در آن سپری کنند.

خرید

مجموعه سیتی سنتر قشم با بیش از 1400 واحد تجاری پربازدیدترین مجموعه تجاری در جزیره قشم است که با عرضه انواع گوناگون کالا و محصولات با برندهای مختلف در فضایی وسیع در خدمت مسافران و شهروندان محترم جزیره قشم است .

شهر بازی

شهربازی سیتی سنتر قشم به عنوان اولین شهربازی سرپوشیده جزیره قشم در بهمن ماه 1390 افتتاح گردید ، هم اکنون این شهربازی با بیش از 240 دستگاه بازی با آخرین تکنولوژی روز دنیا با پرسنل مجرب در 5000 مترمربع زیربنا به عنوان بزرگترین مرکز تفریحی مسافران و ساکنان جزیره قشم محسوب می شود .

رستوران و فست فود

فود کورت سیتی سنتر قشم با بیش از 3000 متر مربع مساحت و گنجایش بیش از 300 نفر شامل برندهای مطرح کشور نظیر "پدرخوب" و "خانه برگر" در مکانی زیبا با ارائه کلیه سرویس های خدماتی پذیرای شما در تمام لحظات می باشد.

تالار پذیرایی

تالار پذیرایی در 5000 متر مربع زیربنا دارای امکانات منحصر به فرد و تسهیلات ویژه برای کسانی است که مایلند خاطره انگیزترین پذیرایی را برای میهمانانشان به ارمغان بیاورند .

سالن آمفی تئاتر

سالن اجتماعات ، امفی تئاتر با گنجایش بیش از 240 نفر مجهز به تکنولوژی Dolby یکی از سالن های بسیار زیبا برای برگزاری مراسمات با ارائه کلیه خدمات به شمار می آید .

مجتمع مسکونی و هتل 5 ستاره

هتل 5 ستاره با آخرین تکنولوژی دور دنیا یکی از زیباترین هتل های منطقه به شمار می آید ، این هتل به جهت نزدیکی به دریا دارای چشم اندازی منحصر به فرد به آب های نیلگون خیلج فارس و ساحل جنوبی قشم است .

دیدگاه ها

مراکز خرید مشابه