نگاه کلی

0.0
(از 0 رای)
دسترسی
0.0
فروشگاه ها
0.0
غذاخوری ها
0.0
امکانات
0.0

0

کسب و کار

0

کالا و خدمات

درباره

بازار موبایل شرق تهران محلی دائمی و بسیار مناسب برای تهیه انواع تلفن همراه، تبلت و سیم‌کارت است. همچنین برای تعمیرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تلفن همراه و تبلت خودتان نیز می‌توانید از همین پاساژ استفاده کنید. یکی از ویژگی‌های مهم و بسیار کاربردی این پاساژ این است که از برندهایی همچون ال‌جی، سامسونگ، سونی و هوآوی در این مرکز یک یا چند نماینده حضور دارند و محصولاتشان را روی استند یا داخل بعضی فروشگاه‌ها به‌صورت آماده به کار قرار داده‌اند تا مشتریان قبل از خرید بتوانند گوشی مد‌نظرشان را تست کنند و امکاناتش را بررسی نمایند.

اما یکی از انتقاداتی که به بازار موبایل شرق وارد است مربوط می‌شود به عدم عرضه محصولات رایانه‌ای و صوتی‌تصویری و همچنین نبود فروشندگان دوربین؛ چراکه وقتی نام بازار به میان می‌آید، توقع می‌رود آن مجموعه از گستردگی بیشتری برخوردار باشد.

این پاساژ، بیش از 50 فروشگاه و دفتر اداری دارد و برای جابه‌جایی شما بین طبقات تمام وسایل رفاهی از جمله آسانسور، پله‌برقی و راه‌پله ساده در نظر گرفته شده است. بازار موبایل شرق تقریبا می‌تواند تمام نیازهای افرادی را رفع کند که به دنبال تلفن همراه و محصولات وابسته (تبلت، لوازم جانبی، گجت‌ها و...) هستند تا دیگر به سفرهای درون شهری و اتلاف وقت نیازی نباشد.

این مرکز خرید در خیابان 46 متری شرقی نارمک، بین خیابان مدائن و پارک شقایق، واقع شده است و سه طبقه پارکینگ اختصاصی و عمومی نیز دارد. شما از چند راه می‌توانید به این پاساژ دسترسی پیدا کنید. از بزرگراه شهید باقری و ایستگاه متروی شهید باقری، همچنین متروی علم و صنعت که در انتهای خیابان دردشت قرار دارد، و از تقاطع خیابان‌های شهید آیت و 46 متری نارمک (چهارراه تلفن‌خانه) می‌توانید به‌راحتی به بازار موبایل شرق برسید.

دیدگاه ها

مراکز خرید مشابه

آخرین اخبار و رویدادهای مراکز خرید تهران