نگاه کلی

0.0
(از 0 رای)
دسترسی
0.0
فروشگاه ها
0.0
غذاخوری ها
0.0
امکانات
0.0

0

کسب و کار

0

کالا و خدمات

درباره

یکی دیگر از مراکزخرید البرز که دارای قدمتی 25 ساله دارد پاساژ گوهران است. در این مرکز می توانید اجناس را با قیمت های بسیار مناسب و ارزان تهیه کنید. پاساژ گوهران کرج یکی از مراکز خرید قدیمی این شهر محسوب می شود، این پاساژ در تاریخ 1375 به بهره برداری رسیده است. موقعیت قرار گیری این مجموعه در خیابان گوهردشت و در یک خیابان پر تردد می باشد که این نکته خود باعث اهمیت بخشیدن به پاساژ می شود. مساحت تجاری مرکز خرید گوهران کرج حدود 1800 مترمربع و دارای یک طبقه تجاری است.

مرکزخرید گوهران کرج بورس لباس مردانه شناخته شده، در کنار انواع لباس های مردانه می توانید در این بازار دیگر کالاهای مورد نیاز را پیدا کنید از جمله : پوشاک زنانه، پوشاک بچه گانه و نوزاد، شال و روسری، کیف و کفش، عطر و ادکلن، محصولات آرایشی و بهداشتی، زیورآلات و بدلیجات و … .

مجتمع تجاری گوهران کرج دارای 37 واحد فعال در زمینه پوشاک و سایرین است. مغازه های این مرکز خرید به صورت موازی با یکدیگر قرار گرفته اند، فضای ویترین مغازه ها به صورت تمام شیشه طراحی شده است اما فضای مکث و مشاهده برای خریداران در نظر نگرفته اند و صرفا یک محل عبور برای کلیه خریداران وجود دارد.

دیدگاه ها

مراکز خرید مشابه

آخرین اخبار و رویدادهای مراکز خرید کرج