نگاه کلی

4.2
(از 1 رای)
دسترسی
4.0
فروشگاه ها
5.0
غذاخوری ها
5.0
امکانات
3.0

0

کسب و کار

0

کالا و خدمات

درباره

مجتمع تجاری- تفریحی لاله پارک در شمال شرق تبریز از جمله مجتمع های تجاری-تفریحی شمال غرب کشور است که با استقبال خوب مردم مواجه شده است. در این مجموعه مشارکتی که با سرمایه گذاری مشترک شهرداری تبریز و بخش خصوصی احداث شده است، برندهای مطرح ترکیه کالاها و اجناس خود را مستقیما عرضه می کنند.

مرکز تجاری ۶ طبقه ، پارکینگ با ظرفیت ۸۰۰ دستگاه خودرو در زیرزمین دوم و پارکینگ روباز با ظرفیت ۴۰۰ دستگاه خودرو در محوطه بیرونی هتل ، پیش‌بینی و احداث ۱۴۰ باب مغازه در مجموعه تجاری و خدماتی هتل با مساحت‌ها بین ۴۰ تا ۲۵۰ مترمربع، وجود ۱۶ مجموعه فست‌فود در طبقه فوقانی هتل ، ۱۲۰۰ متر فضای بازی برای کودکان، یک سینمای ۵ بعدی، دو سینمای ۱۲۵ نفره، ۵ دستگاه آسانسور و ۲۰ پله برقی از جمله امکانات و زیرساخت‌های رفاهی، خدماتی و تفریحی هتل لاله تبریز به شمار می‌رود.

مجموعه هتل نیز که در ۱۷ طبقه در حال احداث می‌باشد دارای دو طبقه زیرزمین و ۱۵ طبقه فوقانی روی زمین می‌باشد که در طبقه همکف آن بخش‌هایی نظیر لابی، کافی‌شاپ مدرن و کتابخانه پیش‌بینی شده است.

طراحی یک رستوران و یک سالن کنفرانس به مساحت دو هزار مترمربع با قابلیت تقسیم به سالن مجزا در طبقه اول و پیش‌بینی ۵ سالن کنفرانس کوچک در طبقه دوم با میانگین ۱۰۰ تا ۱۸۰ مترمربع مساحت از دیگر ویژگی‌های هتل لاله می‌باشد.

خاطرنشان می‌شود در ۱۱ طبقه بعدی این هتل نیز که اختصاص به اتاق‌ها و واحدهای اقامتی دارد ، ۱۹۲ اتاق استاندارد ۳۵ متری ، ۲۵ سوئیت ۶۴ متری و یک رویال سوئیت ۱۸۰ متری طراحی و احداث خواهد شد.

در طبقه فوقانی هتل نیز یک رستوران بزرگ جهت پذیرایی از میهمانان ، یک مجموعه بزرگ ورزشی با مجموعه‌هایی چون استخر، سونا، جکوزی، سالن ماساژ، حمام ترک، سالن‌های ورزشی و سالن استراحت پیش‌بینی شده است.

اخبار و رویدادها

  18 اسفند 1396 لغایت 12 فروردین 1397
  ارسال شده در 14 اسفند 1396
  12 بهمن 1396 لغایت 12 بهمن 1396
  ارسال شده در 9 بهمن 1396

  دیدگاه ها (1)

  1 دیدگاه
  sh**ar
  1396/4/15
  دسترسی
  فروشگاه ها
  غذاخوری ها
  امکانات
  یکی از بهترین مراکز خرید در تبریز

  مرکز خرید شیک و باکلاسیه. قیمت ها هم مناسبه. امکاناتش به نسبت پاساژهایی مثل کوروش و پالادیوم تو تهران کمتره ولی خوب در سطح شهر تبریز یکی از بهترین مرکز خریدها است.

  مراکز خرید مشابه

  آخرین اخبار و رویدادهای مراکز خرید تبریز