نگاه کلی

3.8
(از 1 رای)
دسترسی
3.0
فروشگاه ها
4.0
غذاخوری ها
4.0
امکانات
4.0

0

کسب و کار

0

کالا و خدمات

درباره

یکی از بزرگترین مرکز خریدهای تهران در شهرک غرب و همسایگی پاساژ بزرگ و معروف میلاد نور تهران، به نام لیدوما نامگذاری شده است. این مرکز تجاری بزرگ که در یکی از بهترین و گرانترین مکان پایتخت قرار گرفته است.

این مجتمع دارای 6 طبقه پارکینگ طبقاتی برای اهالی شهرک غرب می باشد که ظرفیای بالغ بر 750 ماشین را پذیرا می باشد. همچنین سه طبقه پارکینگ در قسمت زیر واحدهای تجاری که ظرفیت آن نیز 250 عدد است. 


فلسفه نام لیدوما : لیدوما یک محوطه باستانی است که در شهرستان ممسنی در استان فارس قرار دارد. لیدوما همچنین نام یکی از شهرهایی است که در نوشته‌های هخامنشی از آن نام برده شده‌است و در راه شاهی بین تخت جمشید و شوش قرار داشته است. در گل‌نوشته‌های تخت جمشید از 26 شهر میان تخت جمشید تا شوش نام برده شده است. این اثر تاریخی احتمالاً مربوط به 550 سال پیش از میلاد است. مساحت این محوطه باستانی در حدود یک‌هزار متر در 500 متر مربع است که در بیش‌تر نقاط آن آثار باستانی یافت می‌شود و حتی شواهد به دست آمده در آن نشان از وجود تمدن تا پنج هزار سال پیش را نیز دارد. همچنین در غرب کاخ لیدوما و در 350 متری آن تپه‌ای باستانی واقع شده که بر روی آن کتیبه‌ای سنگی وجود دارد.

اخبار و رویدادها

    دیدگاه ها

    مراکز خرید مشابه

    آخرین اخبار و رویدادهای مراکز خرید تهران