نگاه کلی

0.0
(از 0 رای)
دسترسی
0.0
فروشگاه ها
0.0
غذاخوری ها
0.0
امکانات
0.0

0

کسب و کار

0

کالا و خدمات

درباره

مرکز خرید مهستان که از بزرگترین مراکز خرید کرج میباشد، در شمال شهر کرج و دامنه سلسله جبال زیبای البرز و در جوار پارک نبوت و مناطقی چون عظیمیه، رجایی شهر، جهانشهر و شهرک اوج قرار گرفته است. این مرکز خرید از طریق بلوارهای متعددی مانند بلوارهای ملاصدرا، نبوت، موذن، جمهوری، ماهان، مطهری، استقلال و شورا و نیز تقاطع های غیر هم سطح چهارراه طالقانی و آزادگان، سه راه رجایی شهر و چمران به مرکز شهر، ایستگاه مترو و آزاد راه تهران – کرج به سهولت دسترسی دارد.

 در طراحی مرکز خرید مهستان علاوه بر بهره گیری از مفاهیم و فن آوری معاصر مهندسی، ویژگیهای میراث معماری ایرانی- اسلامی به نحوی در نظر گرفته شده است تا هویت یک مرکز خرید جدید با جلوه هایی از بازارهای قدیمی را به نمایش گذارد.

 این مرکز خرید با تکیه بر مفهوم بازارهای کهن ایرانی و مراکز خرید مدرن، بصورت درون گرا طراحی شده و هر طبقه به طبقه دیگر با استفاده از پله های برقی، آسانسورها و پله های معمولی متعدد به یکدیگر مرتبط می شود.

 تمام فروشگاهها در طبقات مختلف، از طریق راهرویی با شیب ملایم به طول حدود یک کیلومتر در معرض دید مراجعین قرار گرفته و ارتباط طبقات بدون استفاده از پله و آسانسور میسر گردیده است.

ساعت کاری مجموعه:

شش ماهه اول سال 9:30 الی 22:30 - شش ماهه دوم سال 9:30 الی 22

روزهای تعطیل : شش ماهه اول سال 10 الی 23 - شش ماهه دوم سال 10 الی 22:30

دیدگاه ها

مراکز خرید مشابه

آخرین اخبار و رویدادهای مراکز خرید کرج