نگاه کلی

0.0
(از 0 رای)
دسترسی
0.0
فروشگاه ها
0.0
غذاخوری ها
0.0
امکانات
0.0

0

کسب و کار

0

کالا و خدمات

درباره

سیتی سنتر اکسین شمال در زمینی به زیربنای 22700 مترمربع شامل 4700 مترمربع مرکز تجاری (مرکز خرید) و 18000 مترمربع مجتمع تجاری - تفریحی در 5 فاز مختلف، در حال احداث می باشد. این مجموعه با هدف تامین نیازهای دوگانه منطقه ای (بومی) و مسافران عبوری در منطقه ای با پتانسیل بالا و ویژه شروع به احداث گردیده است. به همین دلیل این پروژه در دو بخش "تجاری" مجاور جاده هراز و بخش "مرکزی" شامل مرکز خرید، رستوران و فضای تفریحی-سرگرمی برنامه ریزی شده است. با طراحی و برنامه ریزی هایی که برای این پروژه عظیم در نظر گرفته شده است، امکان بهره برداری همزمان از چند عملکرد مستقر در طرح وجود دارد. ساختمان مرکزی این پروژه در 6 طبقه شامل یک طبقه زیرزمین با کاربری هایپر مارکت، طبقه همکف، اول و دوم شامل فضاهای تجاری بعنوان مرکز خرید، طبقه سوم شامل فضای سرگرمی (سالن بیلیارد و بولینگ) و طبقه چهارم بعنوان فودکورت احداث می گردد.

سازه این بنا با توجه به نوع کاربری طرح و نیاز به دهانه های بزرگ و فضای یکپارچه داخلی، از نوع سیستم سازه پیش تنیده می باشد که امکان ساخت دهانه هایی تا 25 متر را فراهم نموده است. سازه طراحی شده دارای توان مقاومت در برابر زلزله های شدید و مقاومت بالا در مقابل رطوبت و آب و هوای خاص شمال ایران می باشد.

در این پروژه علاوه بر فضای سبز بسیار زیبا در محوطه بیرونی مجتمع، امکاناتی نظیر پارکینگ هوشمند، سیستم تهویه پیشرفته، سیستم مدیریت هوشمند ساختمان (BMS)، باغ بام و ... نیز درنظر گرفته شده است. سیستم گرمایشی مجتمع از نوع موتورخانه مرکزی، فن کوئل و هواساز می باشد و سیستم سرمایش آن از نوع چیلر فن کوئل و هواساز است.

دیدگاه ها

مراکز خرید مشابه