نگاه کلی

0.0
(از 0 رای)
دسترسی
0.0
فروشگاه ها
0.0
غذاخوری ها
0.0
امکانات
0.0

0

کسب و کار

0

کالا و خدمات

درباره

مرکز خریدی که در بزرگراه جلال آل احمد، زیر پل یادگار امام و دقیقا در امتداد بازار سنتی و گل های ستارخان ساخته شده است.
این مرکز، که با نام «پاسارگاد» شناخته می شود، با 264 واحد تجاری و 32 واحد اداری در 2 طبقه بنا شده است. این موضوع باعث می شود مراجعین به جای این که سختی تردد در ارتفاع را تجربه کنند، به راحتی در سطح حرکت کرده و مایحتاج خود را تامین نمایند.
 

صنوف فعال

پوشاک، کیف و کفش، لوازم خانگی، آی تی، فرش، لوازم کادویی و تزیینی، زیور آلات و بدلی جات، لوازم لوکس و بلوری و... از جمله صنوف فعال این مرکز هستند که تنوع و گستردگی خاصی را به محصولات ارائه شده در آن می بخشد.

وجه تمایز

علاوه بر همه این ها، مرکز خرید پاسارگاد، در قیاس با مراکز دیگر، وجود تمایز منحصر به فردی دارد که از آن جمله می توان به مجاورت با فروشگاه شهروند صادقیه، همسایگی با میدان میوه و تره بار و زمین اسکیت اشاره کرد که این مرکز را به فضایی خانوادگی تبدیل کرده است. زیرا اکثر قریب به اتفاق نیازهای بانوان، به عنوان مدیر داخلی منازل، با یک بار بیرون آمدن و گردش کوتاهی در یک محدوده برآورده شده و فضاهای تفریحی و گردش به اندازه کافی در اختیار خانواده قرار می گیرد.

زمین اسکیت بسیار بزرگ و مجهز موجود نیز باعث می شود خانواده هایی که از مشکل بهانه گیری و سرگرم کردن کودکانشان در هنگام خرید رنج می برند از پاسارگاد استقبال کنند. زیرا این فضا موجب تفریح و سرگرمی کودکان شده و نیاز والدین را مرتفع می کند و تحقق این دو موضوع به صورت همزمان خرید را به عملی مفرح و خاطره انگیز و دوست داشتنی در پاسارگاد تبدیل می کند.

راه های دسترسی

مرکز خرید پاسارگاد به لحاظ دسترسی از بزرگراه های اشرفی اصفهانی، شیخ فضل اله، جلال آل احمد و یادگار امام موقعیت بسیار مطلوبی دارد.

برای نیل به این منظور اتومبیل شخصی، اتوبوس، تاکسی گزینه های بسیار سهل الوصولی است و نظر به نزدیکی موقعیت جغرافیایی این مرکز خرید به ایستگاه مترو صادقیه از این ایستگاه نیز می توانید با تاکسی یا اتوبوس خود را به پاسارگاد برسانید.

دیدگاه ها

مراکز خرید مشابه

آخرین اخبار و رویدادهای مراکز خرید تهران