نگاه کلی

0.0
(از 0 رای)
دسترسی
0.0
فروشگاه ها
0.0
غذاخوری ها
0.0
امکانات
0.0

0

کسب و کار

0

کالا و خدمات

درباره

معرفی:

دپارتمان استور روشا در مهرماه سال ۱۳۹۴ به همت تنی چند از کارآفرینان ایرانی تاسیس شد. دپارتمان استور سبکی از فروشگاه‏های خرده فروشی است که تحت مدیریتی یکپارچه، برندهای مختلف را گرد هم می ‏آورد و به مشتریان امکان انتخاب و مقایسه کالاهای برندهای مختلف با یکدیگر را می‏ دهد. روشا اولین دپارتمان استور ایران است و بخش اصلی فعالیت‌هایش روی پوشاک متمرکز شده است. روشا با بیش از 100 برند بین المللی، کلکسیونی حرفه‌ای از تمام آنچه که مخاطبان بازار پوشاک و مُد، برای یافتن استایل منحصر به فرد خودشان در پیِ آن‌ هستند، زیر یک سقف گرد آورده است و با این کار، یک هدف بلند مدت را دنبال می‌کند: تجربه سبک جدیدی از خرید لذت بخش و آسان. دپارتمان استور روشا ساختمانی ۱۸ طبقه است: ۱۰ طبقه پارکینگ مدرن، ۵ طبقه تجاری شامل دپارتمان مخصوص لباس بانوان، لباس آقایان و کودکان، پوشاک و لوازم ورزشی و دپارتمان های کیف و کفش، ساعت و زیورآلات، عطر و لوازم آرایشی و همچنین در آینده ای نزدیک طبقات باشگاه ورزشی، رستوران‌ و باغ پشت بام برای آنکه در زمان خرید، فضایی دلپذیر برای رفع خستگی همیشه در نزدیکی شما باشد.

خدمات باشگاه مشتریان:

خدمات باشگاه مشتریان روشا، اعضای نقره‌ای ۲ بار در ماه با ۵۰ درصد تخفیف و اعضای طلایی و VIP، ۲ بار در ماه به صورت رایگان می‌توانند از خدمات خیاطی استفاده کنند. این خدمات شامل کوتاهی قد شلوار ، آستین و تنگی کمر پوشاک خریداری شده از روشا می شود. (تحویل کالا حداکثر تا ۴۸ ساعت)

علاوه بر این، اعضای طلایی و VIP می‌توانند یک بار در ماه با تعیین وقت قبلی از یک نوبت سرویس رایگان آرایش صورت در روشا بهره مند شوند.

رزرو تلفنی و حضوری کالاهای روشا، خدمت دیگری است که باشگاه مشتریان روشا به اعضای خود ارائه می‌دهد. اعضای نقره‌‌ای برای ۲ روز، اعضای طلایی برای ۳ روز و اعضای VIP برای ۵ روز می‌توانند کالای مورد نظر خود را رزرو کنند.

تخفیف استفاده از مجموعه رستوران‌های روشا نیز یکی دیگر از خدمات جدید باشگاه مشتریان است و از این به بعد در روزهای شنبه تا چهارشنبه با ارائه کارت عضویت، اعضای فیروزه‌ای ۱۰ درصد، اعضای نقره‌ای ۱۵ درصد و اعضای طلایی ۲۰ درصد از رستوران مدرن ایرانی روشا و آسیایی جاده ابریشم تخفیف دریافت می‌کنند. به اعضای VIP نیز در روزهای شنبه تا چهارشنبه در رستوران‌های روشا، پیش غذا و نوشیدنی رایگان ارائه می‌شود.

یکی دیگر از خدمات جدید باشگاه مشتریان روشا، شماره تماس اختصاصی خدمات مشتریان در قسمت باشگاه مشتریان است که برای اعضای طلایی و VIP در نظر گرفته شده است.

دیدگاه ها

مراکز خرید مشابه

آخرین اخبار و رویدادهای مراکز خرید تهران