نگاه کلی

0.0
(از 0 رای)
دسترسی
0.0
فروشگاه ها
0.0
غذاخوری ها
0.0
امکانات
0.0

0

کسب و کار

0

کالا و خدمات

درباره

شمیران سنتر با هدف ایجاد مجتمعی ایده‌آل به منظور استقرار دفاتر کار مدیران و مکانی مناسب برای خرید کالا و گذران اوقات فراغت مطابق با استانداردهای بین‌المللی مراکز تجاری و بازرگانی در شمال تهران در حال احداث است.

این مجتمع طراحی منحصربه‌فردی دارد و تلفیق زیبایی از معماری ایرانی و مدرن در آن دیده می‌شود. به‌طوری‌که جلوه پویای بصری داخل و خارج این سازه برای هر بیننده‌ای جالب توجه و چشم‌نواز خواهد بود. شمیران سنتر با توجه به موقعیت زمین و دسترسی‌ آسان، پروژه‌ای شاخص در فضای شهری آینده تهران محسوب می‌شود. گفتنی است این پروژه با بالاترین کیفیت و آخرین استانداردهای الزام‌آور در حال ساخت است و رعایت اصول برتر مهندسی ساخت را در کانون توجه خود قرارداده است.

مجتمع تجاری‌اداری شمیران سنتر در بهترین منطقه تهران یعنی منطقه یک واقع شده است و این موضوع آن را از پروژه‌های دیگر متمایز می‌کند. همجواری با اتوبان ارتش و امام علی، دسترسی آسان و مناسبی را برای این پروژه فراهم کرده است. از طرفی دفاتر کار اغلب افراد ساکن در منطقه یک در مناطق مرکزی تهران قرار دارد. ازاین‌رو، این افراد با انتقال محل کار خود به بخش اداری مجتمع می‌توانند بسیاری از معضلات خود از جمله بعد مسافت، آلودگی هوا، ترافیک و خستگی ناشی از آن‌ها را حل کنند.

همچنین، با توجه به وجود معدود مراکز تجاری درخور ساکنان این ناحیه از منطقه یک، شمیران سنتر به بهترین شکل تأمین‌کننده نیازهای رفاهی و معیشتی آنان خواهد بود. شایان ذکر است این مجتمع در محور تفرجگاهی شمیرانات و شمال شهر تهران قرار دارد و این موضوع شمیران سنتر را به مجموعه‌ای فرامنطقه‌ای و بی‌نظیر تبدیل خواهد کرد.

دیدگاه ها

مراکز خرید مشابه

آخرین اخبار و رویدادهای مراکز خرید تهران