درباره پاساژگرد

پاساژگرد علامت تجاری شرکت تَتيس ایده ایرانیان (سهامی خاص) به شماره ثبت 510554 و مدیریت عاملی آقای میلاد آرامی به عنوان نخستین سامانه تخصصی و بانک اطلاعات مراکز خرید ایران از سال 1395 شروع به کار کرده است.  این شرکت با هدف ارائه خدمات منحصر به فرد به مجتمع های تجاری و اداری تاسیس گردید و در ابتدای تاسیس، سامانه ای را محقق نمود که به عنوان نخستین سامانه مجتمع های تجاری و اداری، صرفاً به آگاهی رسانی در مورد پاساژهای ایرانی می­ پرداخت. این در حالی است که در راستای تدوین استراتژی رشد نام ثبت شده در پاساژگرد، در سال 1396 به این ایده رسید که با توجه به دارا بودن جامعه زیادی از کاربران اینترنت علاوه بر آگاهی رسانی در حوزه پاساژهای ایران، امکان فروش آنلاین فروشگاه های داخل مجتمع تجاری را نیز فراهم آورد. سامانه پاساژگرد مبتنی بر نقشه و دارای قابلیت جستجو بر حسب شهر، منطقه، ناحیه، محله، نام پاساژ، نام فروشگاه، نوع کالا و همچنین دارای قابلیت مقایسه است. در پاساژگرد دات کام کلیه پاساژهای ایران، کسب و کارهای داخلی این پاساژها و کلیه اطلاعاتی که شما در مورد پاساژهای شهر خود ممکن است به آن احتیاج داشته باشید به طور مداوم تعریف می شوند و بانک اطلاعاتی جامع تری ایجاد می گردد.

چنانچه صاحب کسب و کار در یکی از پاساژهای ایران هستید با استفاده از «پاساژگرد دات کام» شما قادر خواهید بود با حداقل هزینه و ایجاد صفحه اختصاصی خود در سامانه ما، خود را به میلیون ها کاربر اینترنتی معرفی نمایید و با استفاده از اهرم های افزایش فروش در پاساژگرد دات کام مشتریان خود را از حراج ها و پیشنهادات ویژه فروشگاه تان مطلع سازید و باعث رونق کسب و کار خود شوید.

همچنین کاربران از طریق این سامانه می توانند تجربیات خود را از خرید در یک فروشگاه داخل پاساژ، در قالب نظر و یا عکس با دیگران به اشتراک بگذارند. با این کار نقاط ضعف و قوت آن مکان شناخته شده و سایر افراد نیز می‌توانند با مطالعه این تجربیات، قبل از خريد از این فروشگاه، با دید بازتر و درک درست تری انتخاب کنند.

پاساژگرد دات کام در عین داشتن موتور جستجویی قدرتمند و سریع، می تواند با ارائه نظرات کاربران و علایق شما، بهترین رویدادهای پاساژها را نیز به شما پیشنهاد دهد و باعث ایجاد هیجان در خرید و لذت بیشتر از پاساژگردی تان گردد.

کلیه فعالیت ها و خدمات سامانه پاساژگرد تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.